Kultūras un sporta nodaļa

Negaidi iespēju. Radi to!
Sākot ar sportisku un jautru pasākumu līdz romantisku un skaistu vakaru izveidošanai – tāda ir Kultūras un sporta nodaļas dzīve. Tā rūpējas, lai RTU un IEVF studentu dzīve būtu krāšņa, skaistiem piedzīvojumiem un atmiņām pilna.

Negaidi iespēju. Radi to! Nāc un pievienojies!

* Iesvētības jeb Fukši – diena, kurā pirmkursnieki kļūst par pilntiesīgiem IEVF studentiem.

* Veselības nedēļa – uz aktīva un veselīga dzīvesveida tendēta nedēļa, kuras ietvaros notiek lekcijas, sporta diena un dažādas zibakcijas.

* Erudīcijas konkurss – pasākums, kurā sacenšas visas IEVF studiju programmas savā starpā, atbildot uz jautājumiem par Latviju, ekonomiku, kultūru u.t.t.

* Dienesta romāns – IEVF atzīmē Valentīndienu! Tās ietvaros notiek Dienesta romāns, kurā jaunieši tiek sadalīti pa pāriem, lai pēc tam sacenstos pret citiem pāriem jautros, pikantos un saliedējošos uzdevumos.

* Karaoke turnīrs – izklaidējošs, muzikāls pasākums visām RTU fakultātēm, kurā tiek atrādītas savas dziedāšanas un uzstāšanās prasmes.

Ja vēlies padarīt savu un citu studentu dzīvi KOŠĀKU, ja esi radošuma un ideju pilns un ja GRIBI iegūt lielisku pieredzi pasāķumu rīkošanā, tad šī nodaļa ir domāta tieši TEV!

.

aizpilda vietu

Kristīne Ozola
+371 20 629 585