Sabiedrisko attiecību nodaļa

Maģija notiek ŠEIT!

Nodaļa veic dažādas ar mārketingu saistītas funkcijas, šī nodaļa ir atbildīga par fakultātes studentu pašpārvaldes un fakultātes imidža celšanu. Tā pārvalda sociālos tīklus, veido, plakātus, pateicības un citus grafiskos materiālus pašpārvaldes un fakultātes vajadzībām, strādā ar mājaslapu un ievieš inovatīvas, jaunas un pat dīvainas idejas. Šajā nodaļā var attīstīt savas valodas, grafiskās, tehniskās, mākslinieciskās un radošās prasmes.

Nodaļas darbības galvenie virzieni:

  • Sociālo tīklu pārvalde – nodaļa publicē un atjauno informāciju pašpārvaldes sociālajos mēdijos: FaceBook un Instagram, kā arī strādā pie šo mēdiju lapas izveides, atjaunošanas un uzlabošanas.
  • Mājaslapas uzturēšana – nodaļa veic pašpārvaldes mājaslapas publikācijas, informācijas atjaunošanu, kā arī dizaina un sistēmas modifikācijas.
  • Plakātu izstrādāšana – Visi IEVF SP plakāti rodas šeit, kā arī šī nodaļa piedāvā iespēju interesentiem attīstīt savas prasmes, sniedzot apmācību par plakātu izveidi.
  • Studentu uzrunāšana – Daļa pasākumu var tikt prezentēti nevis tikai caur elektroniskajām komunikācijas ierīcēm, bet arī dodoties pie potenciālajiem interesentiem personā.
  • Ideju īstenošana – Šī nodaļa ir vislabāk informēta par tehnoloģiju iespējām studentiem, līdz ar to, par ideju īstenošanas iespējām var vērsties šajā nodaļā.


Ja vēlies izmēģināt ko JAUNU, sevi ATTĪSTĪT un atbalstīt VISAS nodaļas uzreiz, tad nāc un dari lietas, par ko citi var tikai brīnīties!

aizpilda vietu

Kristīne Ozola
+371 20 629 585