Jaunumi 2023./2024. mācību gadā

Ko tad mēs šogad esam paveikuši?

Daudz ir izdarīts un esam lepni par tik daudz aktīviem biedriem, kuriem esam parādījuši kā padarīt studentijas gadus raibākus un, ka starp  lekcijām un studiju darbiem var atrast arī laiku uzrīkot kādu foršu pasākumu. Centāmies radīt pozitīvu un aicinošu gaisotni pašpārvaldes telpās. Šeit iegūtā pieredze noteikti kādam noderēs arī turpmākajā profesionālajā pieredzē.

Par visu šogad paveikto lasi zemāk 🙂

Lielsēdes un nodaļu sēdes

Katru mēnesi notika Lielsēdes, kurās biedriem tika nodotas svarīgākās aktualitātes no IEVF SP Valdes par nesen aizvadītajiem un drīz gaidāmiem pasākumiem, semināriem u.t.t.

Šajās Lielsēdēs apbalvojām arī katra aizvadītā mēneša aktīvāko lapsēnu (skat. blakus) ar nelielām veicināšanas balviņām no mūsu lieldraugiem. Pirmajā semestrī dāvaniņas mums palīdzēja sarūpēt uzņēmums “SEIK”, savukārt otrajā semestrī sakam lielu paldies MSC Share Service Center Riga par atbalstu un ideālu komunikāciju.

Vasaras aktīvists – Artis Mārcis Kurzemnieks

Septembris – Enija Ozoliņa

Oktobris – Katrīna Austriņa

Novembris – Edgars Kržanovičs

Decembris – Mareks Homčenko

Janvāris – Maiga Siliniece

Februāris – Samanta Nagle

Marts – Klāvs Markuns-Grinbergs

Aprīlis – Žaklīna Ločmele

Paralēli ikmēneša Lielsēdēm, regulāri notika arī IEVF SP nodaļu sēdes. Šīs sēdes starpbrīžos, pirmā semestra sākumā, mūsu 110. kabinetā, pulcēja ap 30 studentu, kuri bija gatavi mesties darbos un izbaudīt studentiju uz visiem 100%.

Saliedējošie pasākumi

9. novembrī aizvadījām IEVF SP biedru saliedējošo, kurā iekļāvām arī prezentāciju vakaru, kur sadalījām dalībniekus nelielās  komandās un bija jāizveido pēc iespējas kreatīvāka prezentācija par piešķirto tēmu.

AF SP, DITF SP un IEVF SP jeb apvienotajā “Arhiditfunnomistu” saliedējošajā, mēs vakara gaitā veidojām jaunu, kopīgu, vienotu fakultāti. Domājām jaunu logo, aktivitātes, fakultātes dizainu un  vēl dažādas citas lietas.

Kopā ar BIF SP sarīkojām saviem biedriem kopīgu ziemassvētku saliedēšanās pasākumu – “Meklējot ziemassvētku garu”. Vakara gaitā tika novadītas dažādas aktivitātes, kā arī notika neliela dāvanu apmaiņa pēc nejaušības principa “Laimes aka”.

Šīs 23./24. gada Valdes pēdējais saliedējošais pasākums būs kopā ar MLĶF SP, 31. maijā, Ķīpsalā, mūsu mīļajā Garantā. Būs dažādas aktivitātes, uzkodas un forši pavadīts laiks draudzīgā gaisotnē.

DIENESTA ROMĀNS 2024

DR kopbilde (1)

Viens no mūsu gaidītākajiem pasākumiem, Valentīndienas noskaņās, sadarbībā ar BIF SP un DITF SP – Dienesta Romāns, kur mēs iejūtamies Amora lomā un pēc izsūtītajām pieteikumu anketām izveidojam, mūsuprāt, saderīgākos pārus, kuriem vakara gaitā, pildot dažādus uzdevumus, jāpierāda, ka tieši viņi ir labākais pāris. Vai tu spēj noticēt, ka jau otro gadu pēc kārtas esam saņēmuši pāri 120 pieteikumu uz šo pasākumu? 

Liels paldies arī mūsu rūķīšiem – sponsoru cilvēkiem, kuri šim pasākumam piesaistīja veselus 19 dažādus atbalstītājus, kā Splendid palace, Biķernieku kartinga halle, Volvo sporta cents, Pophouse, Escape Town, Čilli pica, Brain Games, OneTouch, ROOPERT, TL candles, Līgatnes vīna darītava, Hematogenas, Kļavu bites, Falkors, ūdens 885, Cannelle bakery, Pepsi centrs, Mīlestība ir kā uguns un Eduarda Smiļģa teātra muzejs. Paldies par atbalstu un uzticību!

Apsveicam Dienesta Romāna 2024 uzvarētāju pāri, kur abi dalībnieki bija no Latvijas Universitātes – Edvardu Apsīti un Kristīni Jermakovu!

Izstāde "Skola2024"

IEVF SP Valde un biedri piedalījās arī izstādē “Skola2024”, kur trīs dienu garumā aktīvi un aizrautīgi stāstīja skolēniem par iespējām studēt RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes piedāvātajās programmās gan koledžas, gan bakalaura, gan maģistra līmeņa studijās. 

Esam gatavi jaunos studentus uzņemt arī mūsu lapsēnu bariņā un parādīt, ka universitāte nav tikai par un ap mācībām!

Ciemos pie LBTU ESAF SP

2024.gada 21.februārī devāmies ciemos pie ekonomistiem Jelgavā uz Latvijas Biozinātņu un Tehnoloģiju universitātes Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes studentu pašpārvaldi. ESAF SP izveda mūs ekskursijā pa Jelgavas pili, kā arī izrādīja savas fakultātes telpas, kur mums vakara gaitā bija iespēja spēlēt paslēpes 🙂 Apmainījāmies arī ar pieredzi mūsu pašpārvalžu struktūrās – kas vienāds un kas atšķirīgs. Noteikti esam ieguvuši jaunus draugus, kurus gaidām ciemos arī Rīgā, 23.maijā, pie mums! Izvedīsim ESAF SP biedrus nelielā ekskursijā pa Ķīpsalu, kā arī parādīsim mūsu fakultātes telpas.

Ekskursija uz MSC Share Service Center Riga

2024.gada 29.februārī devāmies ekskursijā pie mūsu lieldrauga – MSC Share Service Center Riga. Apskatījām modernās biroju telpas, klausījāmies interesantas prezentācijas par uzņēmumu, kā arī paneļdiskusijā aprunājāmies ar 3 mūsu IEVF SP biedriem un vecbiedriem, kuri šajā uzņēmumā jau strādā un kā viņiem pašpārvaldē iegūtās zināšanas noder šobrīd darba vidē. MSC SSC Riga izklāstīja arī savu darba vietu piedāvājumu un prakses iespējas uzņēmumā. 

Biedru stratēģiskais - "Neiespējamā misija! Iespējama?"

Ko tik nevar paveikt vienas dienas laikā? Šī biedru stratēģiskā laikā mūsu biedri varēja uz vakaru iejusties kādā no IEVF SP Valdes amatiem. Bijām uzaicinājuši ciemos arī 3 IEVF SP vecbiedrus, kuri aizrautīgi un atraktīvi pastāstīja par savu pieredzi studentijā, kā ārī pastāstīja kā iegūtās zināšanas noder, nu jau viņu profesionālajā karjerā. Secinājām to, ka pierakstīt CV par darbošanos pašpārvalde nāks tikai par labu 🙂

RTU Karaokes turnīrs 2024

RTU Karaokes turnīrs ir lielākais ekonomistu rīkotais pasākums visa mācību gada laikā, pulcējot komandas no visām RTU fakultāšu pašpārvaldēm, kā arī no citām uzaicinātajām AII.

Šogad “RTU Karaokes turnīrā 2024” piedalījās 9 komandas. Kopā 4 dziesmu kārtu laikā līdz TOP4 tika “Sievietes dievietes” no IEVF SP, “Sānielas zēni” no DITF SP, “Boss babies” komanda ar FSP vadītājiem un RTU SP komanda “RA-RA”. Cīņas bija spraigas un atbalsts no skatītājiem arī bija jūtams, bet kopvērtējumā visvairāk punktus ieguva RTU SP komanda “RA-RA”, kura jau no pirmās mājasdarba kārtas priekšnesuma aizrāva skatītājus ar Lady Gaga dziesmu “Bad romance”. Apsveicam ar čempionu titulu!

Apsveicam visus drosmīgos dalībniekus, kā arī sakam lielu paldies mūsu izcilajai žūrijai – Mārim Žugam, Sabīnei Berezinai un Viestardam Ventam Litavniekam. 

Kas būtu pasākums bez atbalstītājiem? Protams nekas, tad nu teiksim paldies arī mūsu sponsoru cilvēkiem, kuri čakli pastrādāja un piesaistīja veselus 19 uzņēmumus. Paldies uzņēmumiem RedBull, Pepsi centrs, Aldaris, ūdens 885, ROOPERT, Falkors, Biķernieku kartinga halle, Cannelle bakery, Meduspils, Baltic Gifts, Rakstniecības un mūzikas muzejs, Izdevniecība “Avots”, Pētergailis, Līgatnes vīna darītava,  Volvo sporta centrs, Riga kayaking, JumpSpace, BalticSport un Multipack par atbalstu!

Jaunās IEVF SP Valdes vēlēšanas

2024.gada 2.maijā, aptuveni sešu stundu garumā, aizvadījām jaunās Valdes vēlēšanas, kur veiksmīgi ievēlējām 6 jaunās valdes locekļus.

16. maijā, mūsu Maija Lielsēdē tika saņemts kandidatūras pieteikums arī uz mārketinga virziena vadītāja amatu, kur vēlēšanas noritēja veiksmīgi un apsveicam jauno IEVF SP Valdi, esot nu jau pilnā sastāvā!

IEVF SP 2024./2025. mācību gada Valdes sastāvs:

Vadītājs – Mareks Homčenko

Vadītāja vietniece – Žaklīna Ločmele

Studiju virziena vadītāja – Laura Šapale

Mārketinga virziena vadītāja – Laura Nekraša

Kultūras un sporta virziena vadītāja – Katrīna Austriņa

Sabiedrisko attiecību virziena vadītāja – Samanta Nagle

Zinātnes un inovāciju virziena vadītājs – Henrijs Augusts Vasks