Sabiedrisko attiecību nodaļa

Gerda Eleonora Šnore

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

+371 26623368
gerda-eleonora.snore@edu.rtu.lv

VISS IR VIENA KLIĶŠKA ATTĀLUMĀ!

Sabiedrisko attiecību nodaļa veic dažādas ar mārketingu saistītas funkcijas un ir atbildīga par fakultātes studentu pašpārvaldes un fakultātes imidža celšanu. Tā pārvalda sociālos tīklus, veido plakātus, pateicības un citus grafiskos materiālus pašpārvaldes un fakultātes vajadzībām, strādā ar mājaslapu un ievieš inovatīvas, jaunas un pat dīvainas idejas. Šajā nodaļā var attīstīt savas valodas, grafiskās, tehniskās, mākslinieciskās un radošās prasmes.

Nodaļas darbības galvenie virzieni:
  • Sociālo tīklu pārvalde – nodaļa publicē un atjauno informāciju pašpārvaldes sociālajos tīklos: Facebook un Instagram, kā arī strādā pie šo mediju lapas izveides, atjaunošanas un uzlabošanas.
  • Mājaslapas uzturēšana – nodaļa veic pašpārvaldes mājaslapas publikācijas, informācijas atjaunošanu, kā arī dizaina un sistēmas modifikācijas.
  • Vizuālo materiālu izstrādāšana – visi IEVF SP vizuālie materiāli jeb plakāti, flaieri, Facebook banneri, video utml. rodas šeit, kā arī šī nodaļa piedāvā iespēju interesentiem attīstīt savas prasmes, sniedzot apmācību par plakātu izveidi.
  • Ideju īstenošana – šī nodaļa ir vislabāk informēta par tehnoloģiju iespējām studentiem, līdz ar to, par ideju īstenošanas iespējām var vērsties šajā nodaļā.

Ja vēlies izmēģināt ko JAUNU, sevi ATTĪSTĪT un atbalstīt VISAS nodaļas uzreiz, tad NĀC un dari lietas, par ko citi var tikai brīnīties!