Delna vasaras skolai

Jauniešus aicina pieteikties Sabiedrība par atklātību – Delna vasaras skolai

 
Sabiedrība par atklātību – Delna aicina pieteikties ATKLĀTĪBAS UN PRETKORUPCIJAS VASARAS SKOLAI 2017, kas no 28. jūnija līdz 1. jūlijam norisināsies Cēsīs! Vasaras skola pulcēs aktīvākos Latvijas nākotnes līderus, lai interaktīvās nodarbībās izzinātu tādus jautājumus kā korupcijas atmaskošana, korupcijas ietekme uz nacionālo drošību, naudas atmazgāšana, lobēšana, kritiskā domāšana, pilsoniskā līdzdalība. Nodarbības vadīs zinošākie Latvijas un ārvalstu eksperti un publiskie darbinieki, kopumā četru dienu programma iekļaus ne tikai lekcijas un praktiskus uzdevumus, bet arī iesaisti sarunu festivālā LAMPA, radošas aktivitātes un komandas darba prasmju pilnveidi.
 
Vasaras skolas mērķis ir veicināt cīņu ar korupciju Latvijā, sniedzot jauniešiem praktiskas zināšanas un sagatavojot aktīvai līdzdalībai. Iespēja piedalīties tiks nodrošināta 22 motivētākajiem jauniešiem (18-29 gadi) no visas Latvijas, kas uzsākuši gaitas politikas, žurnālistikas, tieslietu, finanšu un arī citās nozarēs. Delna segs visas dalībnieku uzturēšanās un ēdināšanas izmaksas, nodrošinās transportu no Rīgas uz Cēsīm un atpakaļ. Pēc apstiprināšanas katram dalībniekam būs jāsamaksā 25 EUR līdzfinansējums motivācijas apliecināšanai, kas tiks izlietots vasaras skolas organizēšanai. 
 
Lūdzam reģistrēties līdz 18. maijam (ieskaitot), aizpildot pieteikšanās anketu. Delna izvērtēs dalībnieku motivāciju un rezultātus paziņos līdz 29. maijam. Vasaras skolas pagaidu programma atrodama šeit. Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar vasaras skolas vadītāju Lieni Gāteri, rakstot uz e-pastu liene.gatere@delna.lv vai zvanot 67285585.
 
Vasaras skolu atbalsta Vācijas Ārlietu ministrija, Pasaules brīvo latviešu apvienība, Palīdzības un attīstības fonds Latvijai (LRDF) un Heritage Foundation.
 

Leave a Reply