IEVF Karaoke turnīrs 2017

Karaoke turnīrs 2017

20.aprīlī plkst. 20:00 klubā Coyote Fly (studentiem draudzīgās cenās;) ) notiks IEVF SP ikgadējais Karaoke turnīrs. Viens no visjautrākajiem, interesantākajiem un atraktīvākajiem pasākumiem gan dalībniekiem, gan atbalstītājiem! Paķer draugus un nāc svinēt dzīvi kopā!

Mērķis:saliedēt RTU studentus un radīt patīkamas emocijas ar mūzikas, kustību un harismas palīdzību.
11 komandas, kuru sastāvā 3-4 cilvēki sagatavotu un spontānu priekšnesumu veidā sacentīsies par ceļojošo mikrofonu un citām balvām. 9  no RTU fakultātēm, Studentu Parlamenta un Rīgas Biznesa Skolas.

Ja esi drošs publikas priekšā un nebadies skaļā balsī dziedāt ”Debesis iekrita Tevī”, tad pieteikties individuāli, komandā vai pabikstīt kādu īpaši atraktīvu personāžu var pie katras fakultātes atbildīgā:
IEVF un SP – Keitija Litte (keitijalitte@gmail.com)
EEF – Kristaps Kurmis (kurmis.kristaps@gmail.com)
BIF – Helmuts Zālītis (zalitish@gmail.com)
MTAF – Mārtiņš Žugs (Martins.zugs@gmail.com)
ETF – Teodors Kerimovs (teodors.kerimovs@gmail.com)
MLĶF – Arnita Spule (arnitasp@gmail.com)
ETHZF – Anete Roga (anete.roga@gmail.com)
APF – Viesturs Balodis (balodisviesturs80@gmail.com)
DITF – Anna Luīze Blodone (anna.blodone@ditfi.lv)
RBS – Edvarts Daniels Emersons (edvarts.emersons2015@rbs.lv)

un tad jau uz sadziedāšanos vai ko citu 20.04. no 20:00 @CoyoteFly!