Atskats par Erudīcijas konkursu “Latvieša medusmaize”

Pagajušonedēļ, 14. novembrī norisinājās RTU IEVF Studentu pašpārvaldes rīkotais Erudīcijas konkurss “Latvieša medusmaize”, kurā piedalījās komandas no visām Inženierekonomikas un vadības fakultātes programmām.

Konkurss pārbaudīja, cik zinoši ir studenti par Latviju, vēsturi, ģeogrāfiju un citiem tematiem, un tā mērķis bija noskaidrot, kura IEVF programma ir viserudītākā un patriotiskākā.

Konkursa rezultāti:

1. vieta. Uzņēmējdarbības un vadības programma
  2. vieta. Muita un nodokļu administrēšana
  3. vieta. Starptautiskie ekonomiskie sakari

Pasākuma laikā ar muzikāliem priekšnesumiem uzstājās arī dziedātāja Rūta un instrumentu grupa.

Sveicam visus uzvarētājus un pateicamies visiem dalībniekiem, organizatoriem un viesiem, par iesaisti pasākumā!

Sakam paldies arī mūsu atbalstītājiem “Cita Rota”, “ Dirty Deal Teatro”, “Wink Tattoo”, “Fazer”, “Cantine” un “RedBull”!