Atskats par IEVF Karjeras nedēļu 2019

RTU IEVF Studentu pašpārvaldes rīkotā IEVF Karjeras nedēļa 2019 norisinājās periodā no 28. oktobra līdz 1. novembrim.

Pasākuma laikā notika Uzņēmumu diena, kuras ietvaros 17 nozaru uzņēmumiem bija iespēja komunicēt ar mūsu fakultātes studentiem par karjeru, profesionālo izaugsmi, kā arī darba un prakses iespējām.

Studējošajiem bija iespēja arī iepazīties ar VID darbiniekiem, īpaši Nodokļu un muitas policijas pārvaldi un Muitas pārvaldes Kinoloģijas nodaļu.

IEVF Karjeras nedēļas ietvaros uzstājās arī 4 zinoši un iedvesmojoši vieslektori- Ernests Štāls, Artūrs Zeps, Enno Ence un Claudio Rivera.

Izsakām pateicību par dalību pasākumā vieslektoriem, kā arī visiem dalībniekiem Uzņēmumu dienā: AVER, Circle K Latvia, Centrālā finanšu un līgumu aģentūra, CV-Online, Deloitte Latvia, DHL Latvia, FN-Serviss, KPMG Baltics, Kreiss, MSC Shared Service Center Riga, PWC Latvija, Rīgas namu pārvaldnieks, Rīgas satiksme, Solvay Business Services Latvia, Swedbank, Valsts ieņēmumu dienests.

Par atbalstu lielu paldies sakām RTU IEVF vadībai, mācībspēkiem un RTU Karjeras atbalsta un pakalpojumu nodaļai.