EKU FESTS’20

No 31.augusta līdz 2.septembrim norisināsies pirmkursnieku seminārs EKU FESTS’20, kas tiek organizēts sadarbībā ar RTU Studentu parlamentu.

Pirmkursnieku semināra mērķis ir sagatavot studentus studiju dzīvei ar dažādu jautru un interesantu aktivitāšu palīdzību, pastāstīt par mūsu fakultāti un pašpārvaldi, kā arī nodrošināt pirmkursniekiem neaizmirstamu vasaras piedzīvojumu pirms studiju sākšanās!

Šogad semināra tematika ir kosmoss un vairāk informācijas var atrast Facebook event.
Piesakies un aizpildi anketu ej.uz/RTUSEMINARI2020 vietu skaits ir ierobežots, tāpēc pasteidzies.

Pasākums norisināsies ievērojot visus tā brīža Ministru kabineta un Slimību, profilakses un kontroles centra noteiktos ierobežojumus. Katrs dalībnieks tiks informēts par drošības noteikumiem un ierobežojumiem, ko būs nepieciešams ievērot pasākuma norises laikā un apņemsies tos ievērot ar savu parakstu. Organizatori patur tiesības atcelt pasākumu sakarā ar epidemioloģisko ierobežojumu izmaiņām vai izraidīt dalībnieku no pasākuma par to neievērošanu.

Pasākuma norises laikā tiks nodrošināti roku dezinfekcijas līdzekļi un citas piesardzības normas.