Kas notika 2022. gada pirmajā pusē?

(IE)SPĒJA

Lekciju cikls ar mērķi iepazīstināt studentus ar kādu konkrētu nozari, kas nedēļas garumā tiek apskatīta no dažādiem tās aspektiem. Pasākums ir iespēja studentiem atklāt jaunu pasauli, atklāt sevi.

Dienesta Romāns 2022

DIENESTA ROMĀNS 2022 Norisinājās 10. februārī attālināti Discord platformā. Laimīgie pāri varēja iepazīt savu sapņu partneri un iegūt lieliskas balvas. Pasākumu apmeklēja 200+ cilvēku.

Erasmums + Stāstu vakars

21. Februārī attālināti Zoom norisinājās ERASMUS + Stāstu vakars, kurā studenti varēja iepazīties ar studiju iespējām ārvalstīs, kā arī bija iespēja klausīties citu studentu pieredzēs braucienos.

Operācija:Lapsa

Lai iegūtu zināšanas pašpārvaldes vadībā, valdes pasākums Operācija:Lapsa sniedza IEVF SP biedriem iespēju iesaistīties simulācijā un izmēģināt kā ir būt pašpārvaldes valdē.

RTU Karaoke Augšāmcelšanās 2022

Skanīgākā ballīte tika iegriezta 14.aprīlī, kad 12 komandas kāpa uz skatuves pārstāvēt savu fakultāti vai universitāti. Atmosfērta tiešām bija ugunīga un pasākums noteikti izdevās neaizmirstams.

Rektora kauss boulingā

Nevar aizmirst arī par sportu, tāpēc 28. aprīlī norisinājās ikgadējais boulinga turnīrs!

IEVF VĒSTNEŠI

IEVF Studentu pašpārvaldes biedridivu mēnešu laikā apciemoja 10 vidusskolas visā Latvijā.
Skolēni uzzināja par iespējām RTU, kā arī par studentu pieredzi IEVF un studentijā kopumā.

Valdes vēlēšanas

6. maijā norisinājās IEVF SP Valdes vēlēšanas, lai noskaidrotu atbildīgākos Lapsēnus, kas stūrēs pašpārvaldes kuģi plašākos virzienos.
Ar miljoniem sirdī un ģenialitāti prātā!

Dārza svētki - IEVF 55

Dzimšanas dienās katrs vēlas: “Labāk astoņas tortes un vienu svecīti nekā astoņas svecītes un vienu torti.”
31.maijā norisinājās Inženierekonomikas un vadības fakultātes 55. dzimšanas dienas svinības!

Laivu brauciens "Straume mani nes"

Augustā drosmīgākie IEVF, BIF un ETF studenti devās divu dienu laivu braucienā, mērojot 45km garu distanci.

EKU FESTS 2022

Kā tad bez pirmkursnieku nometnes? EKU FESTS 2022 norisinājās 3 dienas, jaunie studenti iepazina studiju vidi, topošos kursabiedrus!