RTU IEVF SP Iesvētības “Ekonomistu mafija”

Vai zināji, ka īsts RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes students skaitās tikai tad, kad ir pieredzējis un izdzīvojis iesvētības? Nepalaid garām vienu no saviem spilgtākajiem 1. kursa piedzīvojumiem un kļūsti par pilntiesīgu IEVF studentu!

10. oktobrī plkst. 16:30 notiks RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes Iesvētības “Ekonomistu mafija”, un pulcēšanās notiks pie fakultātes ieejas.

Šogad iesvētības notiek mafijas tēmā, tādēļ ģērbšanās stils ir īpaši svarīgs, jo katram ir jāiejūtās savā mafijas tēlā. Tieši tas tev liks izcelties starp visiem pārējiem censoņiem, kuri darīs visu, lai iekļūtu mafijas aprindās! Vai esi tam gatavs?

Mafijas galvenais boss tieši tev ir sastādījis sarakstu ar lietām, kuras stingri iesaka tev ņemt līdzi, tādēļ pārliecinies vai tavā koferī ir:

• mafijas tērps, kuru nebūs žēl izmest;
  • kāds draugs vai kursabiedrs;
  • lietusmētelis;
  • jēlas vistas olas;
  • studentu apliecība ballītei;
  • superīgs garastāvoklis!

Spied pasākumam ‘Going’!

Ekonomistu mafija tevi jau gaida!