EKU FESTS’21

No 16. augusta līdz 18. augustam norisināsies pirmkursnieku nometne EKU FESTS’21, kas tiek organizēts sadarbībā ar RTU Studentu parlamentu.

Zaļumballes noskaņas aizvedīs patīkamā piedzīvojumā, kur IEVF pirmkursniekiem būs lieliska iespēja iepazīties ar saviem jaunajiem kursa biedriem un citiem aktīviem fakultātes jauniešiem, kā arī satikties ar kādu pasniedzēju.

Trīs dienas būs piesātinātas ar dažādām aktivitātēm un padomiem par studiju gada uzsākšanu, informatīvām lekcijām par studentu pašpārvaldi un RTU Studentu parlamentu.

Aizpildi anketu ej.uz/RTU_nometnes_21 un varbūt pavisam drīz tiksimies pirmkursnieku nometnē.Brīdinām, ka vietu skaits ir ierobežots, līdz ar to nenokavē pieteikšanos!

Svarīgs noteikums – sekojot līdzi epidemioloģiskajiem ierobežojumiem, nometni varēs apmeklēt tikai ar COVID-19 sertifikātu (par vakcināciju vai izslimošanas faktu).