IEVF Lepnums 2021

Ar skaļiem aplausiem, balvu pasniegšanu un mīļi sacītiem paldies vārdiem jau astoņpadsmito reizi tika aizvadīti IEVF Studentu pašpārvaldes organizētie svētki – IEVF Lepnums. Un tieši tādēļ, ka šiem svētkiem ir jau tik sena vēsture, šoreiz IEVF Lepnums norisinājās retro noskaņās.

Mācībspēkus un administrāciju sagaidot, ar plašu atskaņotāju tika atskaņotas zelta klasikas dziesmas, bet acīm prieku radīja dažādas dekorācijas. Pašā ievadā pasākuma vadītāji aicināja padomāt par to, kādu ceļu ikviens no mums ir veicis, lai nonāktu līdz šim – jau astoņpadsmitajam IEVF Lepnumam. Kādam tas ir bijis īsāks, kādam vairāk līkumots, citam garumā neizmērāms – un tomēr ikviena darbinieka un mācībspēka darbs ir bijis nozīmīgs, lai nodrošinātu mums – studējošajiem – kvalitatīvu izglītību.

Pasākuma laikā vairākas burvīgas dziesmas mācībspēkiem veltīja Loreta Māliņa. Noteikti jāpiemin arī pasākuma sponsori, kas parūpējās, lai pasākuma neformālā daļa būtu izdevusies. IEVF SP saka milzīgu paldies konditorejai-kafejnīcai “Pastelaria Delikatese” par gardajiem kliņģeriem, kā arī ‘Mežezers” par dzērieniem, kas ir neatņemama sastāvdaļa katros svētkos.

Studējošo anketēšana, kuru organizēja IEVF SP, lai noteiktu nomināciju ieguvējus, notika vasaras mēnešos.

1.–2. kursu kategorija

Rentgenredze – Lolita Tīse

Dopamīna ģenerators – Leonards Budņiks

Dzīvā enciklopēdija – Gunārs Ozolzīle

Saules baterija – Vladimirs Šatrevičs

3.–4. kursu kategorija

[Ekonomika] Inteliģence, Kārtība, Personība – Maija Šenfelde

[Reģionālās attīstības un pilsētekonomikas inženierija] Draudzīgs Risinājums – Aleksandra Mihņenoka

[Uzņēmējdarbība un vadīšana] Portera sestais spēks – Elīna Gaile-Sarkane

[Nekustamā īpašuma pārvaldība] Ieguldījums nākotnē – Kaspars Freimanis

[Visaptverošā kvalitātes vadība] Kvalitāte pār kvantitāti – Maija Kavosa

[Uzņēmējdarbības loģistika] Zelta ceļš – vidusceļš – Ingūna Jurgelāne-Kaldava

[Muitas un nodokļu administrēšana] Bez kukuļiem – Aldis Čevers

[Drošības inženierija] IEVF 112 – Jānis Bērziņš

[Starptautisko ekonomisko sakaru organizēšana un vadīšana] Sklandrausis Amerikā – Linda Bīriņa

[Radošās industrijas] Naudas zīmētājs – Deniss Ščeulovs

Maģistrantūras kategorija

[Muitas un nodokļu administrēšana] Sabiedrības sargs – Raimonds Zukuls

[Uzņēmējdarbība un vadīšana] Biznesa haizivs – Toms Kreicbergs

[Pilsētu un reģionu inženierekonomika] Kad Rīga būs gatava? – Uldis Kamols

[Darba aizsardzība] Ar visiem pirkstiem – Jānis Bartušauskis

[Starptautisko ekonomisko sakaru organizēšana un vadīšana] Eiropa mūs sapratīs – Ilze Judrupa

[Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma vadīšana] Jumts virs galvas – Ģirts Zariņš

[Ekonomika] Pievienotā vērtība – Karine Oganisjana

[Visaptverošā kvalitātes vadība] ISO 2021 – Irina Degtjarjova

[Inovācijas un uzņēmējdarbība] Mr 6G – Māris Millers

[Uznēmējdarbības finanses] Miljards portfelī – Jūlija Bistrova

[Līderība un vadība] Dzinējspēks – Rita Greitāne

[Ražošanas inženierzinības un vadība] Viss gludi – Jānis Grabis

[Radošās industrijas un izaugsmes menedžments] Mākslas ceļvedis – Linda Saulīte

Ārzemju studējošo kategorija

Universāla valoda – Leonards Budņiks

Saules stariņš – Inga Eriņa

Īpašās nominācijas

IEVF Lepnums – Uldis Kamols

IEVF SP Gada paldies – Inga Lapiņa

IEVF Gada darbinieks – Liāna Čakša

Mēs vēlamies pateikt visu studējošo vārdā neizsakāmi lielu un sirsnīgu paldies ikvienam mācībspēkam un fakultātes darbiniekam, kas iegulda savu darbu mūsos. Paldies, ka atbalstāt mūs, dodat mums padomu un brīžiem norādāt uz mūsu neizdarībām.  “Bāka nav bāka, ja deg pati sev” ir teikusi Lija Brīdaka. Turpiniet degt un rādīt apgaismotu ceļu mums – studējošajiem.

Autors: Krists Lemešonoks